דלתות טלסקופיות

דלת טלסקופית

דלתות טלסקופיות בוא לגלות איך אפשר להגדיל למקסימום את רוחב הפתח !

דלת טלסקופית היא דלת הזזה אוטומטית המכילה שתי דלתות הזזה, כנפיים, הנפתחות במקביל זו אחרי זו לאותו קיר.

דלתות טלסקופיות, הנקראות גם דלתות נאספות, הן דלתות הזזה חשמליות המותקנות במקומות שבהם יש מגבלה של ניצול מקסימלי של רוחב הפתח, מגבלה שאינה מאפשרת את גרירת כנפי הדלת לצדדים.

הדלתות הטלסקופיות הן דלתות אמינות, בטיחותיות ומעוצבות המותקנות במקומות שבהם יש תנועה רבה כמו בשדות תעופה, בנייני משרדים, בתי חולים, מסעדות, מבנים מסחריים ובתי מלון ברחבי העולם. הן מאופיינות בעיצוב אלגנטי, בתנועה שקטה מאוד, בשילוב פונקציות מרובות ובביצועים אמינים ומורכבים. היתרון העיקרי שלהן הוא יצירת מעבר רחב יותר פי שלוש מאשר המעבר הנוצר בפתיחה של דלת הזזה אוטומטית רגילה והן מעניקות פתרון אידיאלי לכל חלל שבו מרווח הפתח הוא צר או שדרוש מעבר רחב במיוחד.

שבעה דברים שחשוב לדעת על דלתות טלסקופיות

דלתות נאספות הן דלתות המותקנות בין מסילה תחתונה ומסילה עליונה, דלתות שבראשן יש פרופיל מתכת עם ציר המותקן במרכזן ופרופיל דומה גם בתחתית. הציר מאפשר להזיז את הדלת על פני המסילה מצד אל צד, כנפי הדלתות מצטמצמות אל שטח קטן מאוד הצמוד לקיר בסוף המסילה, והן נאספות לצדי הפתח באופן כזה שרוחב המעבר יכול להישמר כמעט במלואו, הן חוסכות מקום ומאפשרות למעבר להיפתח ברוחב מקסימלי.

הדלתות הטלסקופית קובעות סטנדרט חדש בביצועים טלסקופיים על ידי מתן תמיכה ויציבות מעולה בעיצוב בלעדי של "כנף על כנף", השימוש בדלת טלסקופית מאפשר ליצור פתח מעבר הגדול בכשלושים אחוז מאשר בדלת אוטומטית רגילה.

פתיחה טלסקופית מאפשרת חלוקה של שתיים עד ארבע כנפיים נגררות לצד אחד או לשני צדדים, הכנפיים נאספות יחד, אחת במקביל לשנייה ויוצרות פתח רחב. מנגנון ההפעלה של הדלת תוכנן לשימוש הן עבור דלת אוטומטית טלסקופית בעלת ארבע כנפיים הנפתחות מהמרכז לצדדים והן עבור דלת אוטומטית טלסקופית בעלת שתי כנפיים הנפתחות לצד אחד. רוחב הכנפיים ומספר הכנפיים נקבעים בהתאם לרוחב הפתח שבו תתוקן הדלת הטלסקופית.

הדלתות הטלסקופיות מתאימות לכל שטח ציבורי שבו יש תנועה גדולה של עוברים ושבים, הן נפוצות מאוד בבתי חולים ובמקומות נוספים שבהם נדרש ניצול מרבי של רוחב הפתח.

הדלתות הנאספות הן דלתות בטיחותיות ואמינות. במצבים שבהם הדלת נפתחת היא תחזור להפעלה רגילה לאחר פרק זמן העולה על עשר שניות או לאחר הפעלת חיישן, במקרה שהדלת נעצרת בפתאומיות היא תיפתח מחדש ולאחר מכן תחזור להיסגר לאט והדלת תחזור לפעולה לאחר פרק זמן שיעלה על עשר שניות או לאחר הפעלה של חיישן.

הפיקוד של הדלת האוטומטית הזו נשלט על ידי מיקרו מעבד (מיקרופרוססור) אשר לומד ומכוונן את עצמו באופן אוטומטי בהתאם למשקל ולגודל של כנפיי הדלת. מערכת זו מבטיחה פעילות מתמשכת של הדלת ביעילות ויציבות מרבית. בדלתות רבות כאשר נוצר כשל בפתיחה או בסגירה, יישמע איתות אזהרה והצגת מספר הקוד של הכשל על גבי צג דיגיטלי.

קיימות דלתות טלסקופיות אשר במצבי חירום משמשות גם כדלתות קורסות. בשעת חירום כאשר רבים רוצים להימלט מהמבנה ויש עומס על היציאה אפשר לדחוף את הכנפיים של הדלת לכיוון הבריחה, כנפי הדלתות מתנתקות ממסלול ההרכבה והן נפתחות כמו דלתות ציר.

היתרונות של דלתות טלסקופיות

הדלתות הטלסקופיות מאופיינות באמינות ובביצועים ברמה גבוהה. גם במצבים של תנועה מסיבית של עוברים ושבים, הדלת תתפקד היטב.

כמו כל הדלתות האוטומטיות, גם הדלתות הטלסקופיות הן דלתות מרשימות המעניקות יוקרה ותחושה של חשיבות לכל מי שנכנס למשרד, לחנות או למקומות נוספים שבהם הן מותקנות. הדלתות מעניקות אווירה מזמינה, הן נפתחות באופן אוטומטי לקראת הבאים ונותנות הרגשה לכל מי שנכנס, כאילו שהדלת נפתחה במיוחד לקראתו.

הדלתות הטלסקופיות הן דלתות הנפתחות ונסגרות באופן אוטומטי. הפתיחה והסגירה האוטומטיים וצמצום משך הזמן של פתיחת הדלת או סגירתה מונעים חדירה של אוויר חם או קר אל תוך החלל ובכך מקטינים את כמות האנרגיה הנדרשת לחימום או קירור של החלל הסגור ולהקטנת העלויות הכספיות הנדרשות לחימום בימים הקרים ולקירור בימים החמים.

הדלתות האוטומטית הן דלתות נגישות לנכים ומקלות על בעלי מוגבלויות. אין צורך לפתוח אותן בצורה ידנית, הן נפתחות בצורה אוטומטית ברגע שהן מזהות תנועה אשר מתקרבת אליהן.

דלתות טלסקופיות הן דלתות השומרות על היגיינה וניקיון. הדלתות נפתחות ללא מגע של יד אדם ולכן הן נשארות נקיות לאורך זמן. ובנוסף, היעדר המגע של יד האדם מונעת העברה של חיידקים ומזיקים אחרים בין האנשים העוברים דרך פתח הדלת.

הדלתות הטלסקופיות נוחות בצורה משמעותית לכל מי שנכנס עם עגלת ילדים, תיקים או מזוודות או נושאים משאות בידיים.

לדלתות הנאספות יש תכונות סלקטיביות המאפשרות להתאים כל דלת לצרכים הייחודיים של כל לקוח. הן מעוצבות בצורה אלגנטית ואסתטית ומעניקות מראה מרשים לכל כניסה בכל מקום, במבני ציבור במבנים המשמשים למסחר וגם לבנייני מגורים. יש להן מנגנון שקט ופתיחה וסגירה שקטה, הן עמידות בפני רוחות ותנאי מזג אוויר קיצוניים והן קלות לתפעול באמצעות יחידת בקרה.

דלתות טלסקופיות תנו לנו הזדמנות להוכיח את המקצועיות שלנו!

חברת HI -TECH DOOR מספקת את הדור הבא של דלתות טלסקופיות המשולבות בטכנולוגיות מתקדמות כדי לאפשר כניסה נוחה לכל חלל שבו נדרש למרב את רוחב הפתח.

אנו מייבאים את הדלתות הטלסקופיות מהחברות המובילות בעולם בתחום ומציעים אפשרויות התאמה רחבות שבאמצעותם אפשר לשדרג את הדלתות בהתאם למפרט הרצוי.

אנו מציעים מגוון גדול ועשיר של דלתות נאספות ברמות ביצוע וגימור גבוהות ביותר ובמחירים אטרקטיביים. כל הדלתות שלנו מאופיינות במראה יוקרתי, בעמידות גבוהה ובתחזוקה נמוכה. אמנת השירות שלנו מחייבת אותנו להעניק לכל לקוח שירות אדיב ויעיל לשביעות רצונו המלאה.

כל פנייה נענית באדיבות ובמהירות, במקרים רבים של תקלות נציגי השירות יוכלו להדריך אתכם בטלפון איך להתגבר על התקלה ולתפעל את הדלת, אם לא נצליח, טכנאי מוסמך שלנו יגיע אליכם בתוך עשרים וארבע שעות מהרגע שבו פניתם אלינו.

רוצים להתקין דלת טלסקופית? הגעתם אל הכתובת הנכונה! צרו קשר, שיחת ייעוץ חינם!

icon

דלתות טלסקופיות הן דלתות המיועדות למקומות שבהם נדרש ניצול מרבי של הפתח. במקומות אלו אין אפשרות להתקין דלתות הזזה אוטומאטיות מאחר וכנפי הדלת המוסטות לשני הצדדים תופסות שטח ניכר מהפתח. בדלת טלסקופית, הכנפיים עולות זו על גבי זו בצד אחד ובכך חוסכות מקום רב.

icon

דלתות טלסקופיות, הנקראת גם דלתות נאספות או דלתות אקורדיון מותקנות בדרך כלל במקומות שבהם יש תנועה גדולה וחשוב לנצל את הרוחב המקסימלי של הפתח. הדלתות הטלסקופיות נפוצות בשדות תעופה, במסעדות , במבנים מסחריים, בבתי חולים, בבתי מלון, בבנייני משרדים גדולים ועוד.

icon

הדלתות הטלסקופיות הן דלתות מרשימות ויוקרתיות, הן נפתחות ונסגרות באופן אוטומטי, הן נגישות לנכים ומקלות על בעלי מוגבלויות, הן נפתחות ללא מגע יד אדם ברגע שהן מזהות תנועה מתקרבת ובכך הן שומרות על רמת ניקיון גבוהה ומונעות העברה של חיידקים כמו במגע היד.

Share on Facebook