דלתות מסתובבות

דלת קשתית

דלתות מסתובבות – בואו לקרוא את כל המידע על הדלתות המסתובבות!

דלתות מסתובבות מותקנות במקומות שבהן יש תנועה רבה של אנשים כמו בתי מלון, בנייני משרדים, מוזיאונים, קניונים, מגדלי מגורים ועוד. הדלתות המסתובבות אלו דלתות נוחות ויוקרתיות שנשארות תמיד סגורות, אך מאפשרות מעבר ותנועה פשוטה מתוך שמירה על איטום מתנאי מזג אוויר, על תנאי בידוד, על ביטחון ועל רמת ניקיון גבוהה.

חברת HI- TEACH DOOR מתמחה בהתקנה של דלתות מסתובבות במגוון גדול של דגמים שאותם אפשר להתאים לכל המפתחים והסגירות. הדלתות שלנו מתאימות לכל צורך, לכל מקום ולכל ארגון, למקומות גדולים, למקומות קטנים ובינוניים. כל הדלתות מיוצרות על פי תנאי התקן המחמירים ביותר ומצוידות במנועים גרמניים מחברות המובילות בעולם.

עשרים שנים של ניסיון ומחויבות לכל לקוח הפכו את החברה לאחת החברות המובילות בתחום, בואו והצטרפו גם אתם אל משפחת הלקוחות המרוצים!

נא להכיר כל המידע החשוב על דלתות מסתובבות

במרכזי קניות רבים, בקניונים, במבנים ציבוריים ועוד אנו פוגשים את הדלתות המסתובבות, חלק מהן פועלות כדלת חשמלית אוטומטית וחלק מהן ידניות. דלתות אלו מחליפות במקרים רבים את דלתות ההזזה האוטומטיות או את הדלתות אשר נפתחות באופן ידני.

זה התחיל בעשרים ושניים בדצמבר 1881 כשבגרמניה נרשם פטנט על שמו של H. Bockhack מברלין, פטנט מספר DE18349 שנקרא: "Tür ohne Luftzug” ובתרגום לעברית: "דלתות ללא רוח פרצים".

בשביעי לאוגוסט בשנת 1888, נרשם בארצות הברית פטנט נוסף, פטנט מספר 387,571 שנרשם על שמו של Theophilus Van Kannel מפילדלפיה. הפטנט נקרא: “Storm-Door Structure” ובתרגום לעברית: "דלת לסופות". זו הייתה דלת בעלת שלוש כנפיים וברישום הפטנט לא הוזכר המונח "דלת מסתובבת". בשנת 1889 קיבל Theophilus Van Kannel פרס על המצאה הזו בשל תרומתו לחברה.

בשנת 1889 הותקנה בישראל הדלת המסתובבת הראשונה, דלת שהייתה עשויה מעץ.

לדלתות המסתובבות יש מבנה מיוחד. אם נתבונן מהצד בדלתות המסתובבת נראה שתי דלתות אשר חוצות האחת את השנייה, כאילו לקחנו שתי דלתות ובמקום להציב אותן בצורה ישרה, אחת על יד השנייה, הצבנו אותן כך שהן חוצות אחת את השנייה באמצע, ומעליהן יש מנגנון שתפקידו לסובב אותן. מסביב לדלתות מוצב מתחם זכוכית שתפקידו לדחוף את הדלתות ולהגן על האנשים הנמצאים בתוך הדלת.

קיימים מספר סוגים של דלתות מסתובבות, דלתות מסתובבות אוטומטיות דו כיווניות ודלתות חד כיווניות, דלתות ידניות ודלתות חשמליות.

דלתות דו כיווניות הן דלתות אשר מאפשרות יציאה וכניסה של מספר אנשים דרך אותה הדלת באותו הזמן. באותו סיבוב, אחד ייכנס והשני יצא. דלתות אלו נפוצות בבתי מלון בקניונים ובמקומות נוספים הומי אדם.

דלתות מסתובבות חד כיווניות הן דלתות המאשרות רק כניסה או רק יציאה. דלתות אלו משמשות בעיקר לכניסה או יציאה מתחנות רכבת, באוניברסיטה ועוד. לדלתות אלו יש יתרון נוסף, היתרון הבטיחותי. כאשר מתקינים דלתות חד כיווניות אפשר לבדוק בדיקה ביטחונית רק את האנשים הנכנסים למתחם ואין צורך לבדוק את היוצאים מהמתחם.

דלתות ידניות הן דלתות שעל כל כנף מותקנת ידית המאפשרת דחיפה נוחה של הדלת. הדלתות הידניות פועלות באמצעות דחיפה של היוצאים והנכנסים, ודלתות חשמליות פועלות כל הזמן באופן אוטומטי או לחילופין כאשר משקל מסוים חוצה את סף הדלת ואז היא מתחילה לעבוד.

לעתים יש צורך בהפעלת כוח כדי להניע את הדלת הידנית, ולכן במקומות שבין המשתמשים יש נכים, ילדים קטנים או אנשים מוגבלים, מומלץ לבחור בהנעה חשמלית גם בקטרים קטנים יותר.

הנעה ידנית מקשה גם על משתמשים עם עגלות ילדים, משתמשים הנושאים משאות בידיהם או גוררים מזוודות. לכן גם במקומות אלו מומלץ לבחור בהנעה חשמלית וחשוב לדעת כי אפשר לווסת את מהירות הסיבוב בדלת האוטומטית. אנו בחברת HI- TEACH DOOR נדע לתת מענה ממוצע שיתאים גם למשתמשים רגילים למשתמשים אישיים, לתינוקות עם עגלות ועוד.

כדי להתקין את הדלתות הסתובבות יש צורך במרווח של שטח

הדלתות המסתובבות הן דלתות מעוגלות בעלות דפנות גדולות ורחבות וכדי להתקין אותן בצורה נוחה ובטוחה יש צורך בשטח נרחב. גם בין דפנה לדפנה יש צורך במרווח גדול כדי לאפשר לאדם בגודל ממוצע לעבור דרך הדלת בנוחות ובבטחה. במקומות שבהם יש תנועה גדולה של אנשים, נוהגים להתקין דלתות מסתובבות שבין הדפנות יכולים להיכנס יחד מספר אנשים.

הדלתות המסתובבות הן נוחות ואטרקטיביות הרבה יותר מאשר הדלתות האוטומטיות הרגילות 

בשל המבנה הייחודי שלהן הן יפות יותר, קל לראות מי נכנס אל המתחם ולעצור גורמים לא מורשים עוד לפני שהן נבלעים בין האנשים במתחם, ואם מתקינים דלת רחבה וגדולה, מספר גדול של אנשים אנשים יכולים להיכנס בבת אחת אל המתחם, יותר אנשים מאשר בדלת רגילה.

מאחר והדלתות המסתובבות ממוקמות ברוב המקרים במבנים גדולים שהתפוסה שלהם מחייבת פתחי חירום, במרבית הדגמים של הדלתות אפשר לשלב מערכת לקריסת הכנפיים בעת חירום. כאשר מופעל על הדלתות לחץ, הדלתות קורסות ומאפשרות להמוני האנשים להימלט מהמבנה. בנוסף, בעקבות אסון השריפה שאירע במועדון "קוקונט גרוב" בבוסטון, אסון שבו נהרגו ארבע מאות תשעים ושניים אנשים שלא הצליחו להימלט מהמקום, חוקק בישראל חוק המחייב התקנה של דלת רגילה נוספת נוסף על הדלת המסתובבת.

ב – HI- TECH DOORהתקנו אינספור דלתות במקומות רבים והתוצאות מפתיעות!

הדלתות המסתובבות מספקות כניסה יוקרתית ומרשימה תוך שמירה על כניסה מבודדת מרעשי הסביבה. הדלת המסתובבת מפרידה בין החוץ לבין הפנים באופן הרמטי בכל זווית שבה היא נמצאת, היא מונעת חשיפה לפגעי מזג האוויר ובכך היא מגנה על כל מי שנמצא במבנה, גם בתנאי מזג אוויר קיצוניים.

הדלתות אשר נסגרות באופן אוטומטי והרמטי שומרות על רמת טמפרטורה קבועה בתוך המבנה. הן מונעות כניסה של אוויר חם או קר ובכך הן חוסכות באנרגיה של חימום וקירור המבנה וכתוצאה מכך גם בעלויות של החימום והקירור.

דלתות מסתובבות שומרות על הניקיון, הן מונעות חדירה של אבק ולכלוך ואין צורך במגע ידיים כדי לעבור דרכן.

כאשר הדלת ממוקמת בין שני חללים היא מפרידה ביניהם הרמטית כמו, לדוגמה, בבית החולים הדסה עין כרם, שם מפרידה הדלת בין אזור ניתוחי המתים של בית הספר לרפואה לשאר האזורים של בית חולים ובכך היא מאפשרת לכוהנים להיכנס לבית החולים.

אל תתפשרו: בחברת HI- TEACH DOOR מחכות לכם מגוון גדול של דלתות יוקרתיות ואיכותיות!

רוצים להתקין דלת מסתובבת, זקוקים לתיקונים, צרו קשר!

  • חברת HI- TEACH DOOR צברה ניסיון של עשרים שנה בתחום ומספקת שירותי התקנה ותיקון של דלתות מסתובבות איכותיות ויוקרתיות המצוידות בחיישנים רגישים ובמערכת בקרה אוטומטית ומתקדמת.
  • אנו מציעים מגוון גדול של דגמים בטווח מחירים רחב המתאים לארגונים קטנים, בינוניים וגדולים.
  • נדע לסייע לכל לקוח לבחור את הדלת המתאימה בהתאם לתנאי הסביבה והתקציב ולהתאים את הדלתות לכל סוגי הסגירות והפתחים.
  • אנו משתמשים במנועים הטובים בעולם המיוצרים בגרמניה ומעניקים חמש שנות אחריות על כל מנוע.
  • בהתאם לדרישת הלקוחות נוכל להתקין תוספות כמו נעילת לילה, תאורה פנימית, סוג זכוכית וגוון מתאים של אלומיניום ועוד ולהתאים כל דלת לצרכים ולתנאים הייחודיים.
  • בכל תקלה שתהיה צוות העובדים המיומן יגיע לטפל בתקלה בתוך עשרים וארבע שעות מעת הפנייה אלינו.

icon

כל היתרונות שיש בדלתות האוטומטיות יש גם בדלתות המסתובבות. שני סוגי הדלתות פועלים ללא מגע יד אדם, הן אטומות ומונעות חדירה של אוויר קר או חם, הן יוקרתיות ומרשימות ועוד. הדלתות המסתובבות מתאימות למקומות בהם יש תנועה רבה מאחר והן מאפשרות לכמות גדולה יותר של אנשים להיכנס בבת אחת.

icon

בקטגוריית הדלתות המסתובבות יש מספר סוגים, דלתות מסתובבות דו כיווניות ודלתות מסתובבות חד כיווניות. דלתות דו כיווניות מאפשרות יציאה וכניסה של מספר אנשים באותו הזמן ואילו הדלתות החד כיווניות הן דלתות שבהן אי אפשר להיכנס ולצאת באותו זמן, הן מאפשרות רק כניסה או רק יציאה.

icon

בדגמים רבים של דלתות מסתובבות יש אפשרות לשלב מערכת של קריסת כנפיים. במצבי חירום כאשר המוני אנשים צובאים על הדלתות מופעל עליהן לחץ, הדלתות קורסות ומאפשרות לכל האנשים לצאת מהמבנה. ובנוסף, בישראל יש חוק המחייב כל מקום שבו מותקנת דלת מסתובבת, להתקין על יד גם דלת רגילה נוספת.

Share on Facebook