דלת מהירה

דלת מהירה צהובה

דלת מהירה בואו לגלות את כל היתרונות של הדלת המהירה!

דלתות מהירות מותקנות במקומות שבהם שטף העבודה הוא רכיב מהותי. במקומות אלו, מהירות הפתיחה של הדלת משפיעה על איכות העבודה ועל התדירות הגבוהה של המעברים בין חלל אחד לשני בלי להתעכב בנקודת המעבר.

דלתות מהירות מעניקות פתרון לחללים שאותם רוצים לפתוח ולסגור במהירות. הן מתאימות לכל סוג של פתח, הן חוסכות זמן, חוסכות אנרגיה, שומרות על טמפרטורה יציבה, חום או קור, וחוסכות בעלויות בכל סביבת עבודה הדורשת את התנאים האלו.

נא להכיר: דלת מהירה!

דלת מהירה היא דלת הדומה לתריס חשמלי, דלת הנגללת כלפי מעלה אל תוך מסילה נסתרת. הדלתות המהירות מסוגלות להתרומם לגובה של עד לחמישה או שישה מטרים במספר שניות בלבד, בכל דלת יש אפשרות לכוון את מהירות הפתיחה בהתאם לצורך.

לדלת יש מנגנון השהייה, היא ממתינה ארבע שניות, בהתאם לתקן, ומיד יורדת בחזרה. אם מעוניינים, יש אפשרות לכוון את הדלת כך שתישאר למעלה. הדלתות מיוצרות בטכנולוגיות ייחודיות ומתקדמות המאפשרות מהירות, בטיחות, פעולה שקטה וחיסכון בחשמל.

ההפעלה של הדלת החשמלית מתבצעת באמצעות מנוע חשמלי והפתיחה והסגירה שלה יכולים להתבצע על ידי מספר גורמים, שלט, מכשיר טלפון נייד עם קוד, כפתור ידני או גם פתיחה ידנית במקרים של הפסקת חשמל. הדלתות המהירות מצוידות בחיישן מיוחד השומר על הבטיחות, במקרה של עצירה או במקרה של מכשול כמו רכב העובר תחתן בעת הסגירה, אדם, בעל חיים וכל חפץ זר.

את השלבים המרכיבים את התריס אפשר לגוון על ידי שלבים שקופים, שלבים אטומים, שלבים העשויים ממספר חומרים כמו פי. וי. סי. איכותי, קנבוס, משלבים של תריס בהתאם לבחירת הלקוח.

את מידות הדלת אפשר להתאים לפי הצורך הן ברוחב הדלת והן בגובה שלה. הדלתות מעניקות בידוד אקוסטי ובידוד מלא מקור או מחום.

מי צריך דלתות מהירות?

דלת מהירה משפרת את זרימת העבודה במפעלים רבים ומייעלת את התפוקה. במפעל, לדוגמא, המלגזן המסיע מטענים יכול לפתוח את הדלת באמצעות שלט, הדלת מתרוממת במהירות, והוא יכול להמשיך בנסיעה חלקה ללא המתנה עד שהדלת תיפתח כמו במקומות רבים שבהם מותקנות דלתות רגילות הנפתחות באיטיות. דלתות מהירות מתאימות להתקנה בכל מקום שבו יש צורך לספק כניסה מהירה של מלגזות של משאיות ועוד.

בחדרי קירור הפתיחה והסגירה המהירות של הדלת ימנעו חדירה של חום או קור מהסביבה החיצונית וכך הן ימנעו בזבוז אנרגיה וחשמל כפי שקורה בדלתות אחרות, דלתות איטיות.

דלתות מהירות מסייעות בשימור של חדרים נקיים בתעשיית המזון, בתעשיית ההי טק או בכל מקום שבו חשוב לשמור על סביבה נקייה וסטרילית. והפתיחה והסגירה המהירות ובתוספת הבידוד של הדלת מבטיחים את שמירת הסטריליות הנדרשת במקומות אלו. דלתות מהירות מתאימות להתקנה בחדרים נקיים, כמו חדרי ניתוח, מעבדות רפואיות, תעשיית ההי טק, תעשיית המזון ובכל מקום שבו חשוב לשמור על סטריליות מוחלטת.

בעלי חנויות, בעלי עסקים, בעלי מוסכים, בעלי חניונים ציבוריים או פרטיים אשר מעוניינים לסגור את המתחם בצורה הרמטית, יכולים להתקין דלתות גלילה מהירות שאותן יוכל לפתוח רק מי שמורשה להיכנס. מורשי הכניסה יוכלו לפתוח את הדלת באמצעות הטלפון החכם, באמצעות שלט מיוחד או באמצעות קוד כניסה.

מחפשים דלתות מהירות? אל תתפתו לרכוש אותן מכל אחד!

את הדלתות חשוב לרכוש רק מחברה המספקת דלתות אשר מיוצרות מחומרי גלם עמידים, דלתות המאושרות על ידי מכון התקנים. רק אם תרכשו את הדלתות מחברה מקצועית ובעלת ניסיון, הן יוכלו לשמש אתכם לאורך זמן.

אנו בחברת HI-TECH DOOR מתמחים בהתקנה של דלתות מהירות, דלתות מסתובבות אוטומטיות אנו מתחייבים לשירות מקצועי ואדיב ומענה מהיר לכל פנייה, בכל מקרה של בעיה או תקלה. החברה מעניקה אחריות למוצריה.

אנו נדע להתאים את הדלתות לכל מפעל, לכל מוסך, לכל חניון ועוד, מבחינת הרוחב, מבחינת הגובה, מבחינת המהירות והצרכים הייחודים הנוספים.

Share on Facebook