ויטרינות זכוכית

IMG-20200719-WA0020

ויטרינות זכוכית כשפונקציונאליות ויוקרה נפגשים

ויטרינות זכוכית הפכו להיות חלק בלתי נפרד מהנוף ולא בכדי, הן מאפשרות לכל בית עסק או לכל מבנה אחר להיראות ולהראות, הן חושפות את פנים המבנה, יוצרות תחושה יוקרתית ומאפשרות לכל מי שנמצא מחוץ לחלל לראות את כל מה שנמצא בתוך החלל.

בעולם העיצוב, ויטרינות מזכוכית כבר הפכו מזמן לשם דבר. כולנו קונים עם העיניים ומראה יוקרתי ומעוצב מזמין אותנו להיכנס אל בית העסק. התקנת ויטרינות זכוכית משדרות יוקרה, ומראה נקי בכל מקום שבו הן מותקנות.

נא להכיר ויטרינת זכוכית

קיר שכולו מזכוכית יעניק לכל בית עסק ולכל חלל מראה יוקרתי, מרשים ומזמין.

קיר הזכוכית בנוי ממספר כנפיים קבועות, בהתאם לגודל הקיר, המותקנות מהרצפה ועד לתקרה, כשמרכז הקיר מותקנת דלת הזזה אוטומטית.

כאשר דלת ההזזה מזהה תנועה היא נפתחת ומאפשרת כניסה או יציאה. הכנפיים של דלת ההזזה נפתחות לשני הצדדים, וכשהן במצב של פתיחה הן נשענות על הכנף הקבועה הסמוכה אליה.

את דלת ההזזה אפשר לבנות מארבעה כנפיים כשבעת הפתיחה שתי כנפיים ינועו לצד שמאל ושתי הכנפיים ינועו לצד ימין או מדלת בעלת שתי כנפיים שכנף אחת תנוע לצד ימין וכנף אחת תנוע לצד שמאל.

הכנפיים הקבועות, או הקיר הקבוע, יכולים להיות מכל חומר שתבחרו, זה יכול להיות מזכוכית, מבטון או מכל חומר אחר שעליו תוכל לנוע דלת הזכוכית.

לדלתות ההזזה בוויטרינת הזכוכית יש את כל היתרונות של דלתות אוטומטיות. הדלתות האוטומטיות מקטינות את כמות האנרגיה במקומות ממוזגים או מחוממים ויש לזה משמעות כלכלית. הדלתות מצמצמות עד למינימום את הזמן שבו הן במצב של פתיחה ובכך מונעות כניסה של אוויר קר או חם ומוזילות את עלויות הקירור והחימום.

הדלתות נפתחות ונסגרות ללא יד אדם, הן שומרות מראה נקי לאורך זמן ומונעות העברה של חיידקים העוברים מאחד לשני בעת המגע עם הדלת.

דלת אוטומטית נוחה מאוד לכל מי שנכנס או יוצא עם משאות או ילדים קטנים על הידיים, עם עגלות ילדים, מזוודות ועוד.

דלתות אוטומטיות הן דלתות נגישות הן מאפשרות כניסה קלה ונוחה לנכים וגם לבעלי מוגבלויות.

בדלתות מותקן חיישן אשר מונע מהדלת להיסגר כל זמן שקיים חפץ בקו הסגירה ובכך הן מונעות סגירה של הדלת על בני אדם או על בעלי חיים.

במקומות שבהן קיימת מגבלה של ניצול מקסימלי של רוחב הפתח, מגבלה שבגינה אי אפשר להניע את כנפי הדלת לשני הצדדים, יש אפשרות להתקין ויטרינת זכוכית כשבמרכזה דלת טלסקופיות.

דלת טלסקופית היא דלת הזזה חשמלית המכילה שתי כנפיים אשר נפתחות במקביל זו אחרי זו לאותו צד של הקיר, כך הן חוסכות מקום ומאפשרות למקסם את רוחב המעבר, עד לרוחב פי שלוש יותר מאשר במעבר הנוצר בדלת הזזה חשמלית רגילה.

כאשר מתקינים ויטרינת זכוכית במקומות שבהם יש תנועה רבה, מומלץ להתקין במרכז הוויטרינה דלת קורסת

דלת קורסת היא דלת אשר מתפקדת כדלת הזזה רגילה בכל ימות השנה, אך במצבי סכנה, כאשר המוני אנשים מנסים להימלט מהמקום וצובאים על הדלת, כנפי הדלתות נפתחות על ציר לשני הצדדים, הפתח של המעבר הופך להיות רחב הרבה יותר ומאפשר הימלטות של המוני אנשים מהמקום.

עיצוב הוויטרינה ייתן את הנגיעות האחרונות למראה מושלם. את ויטרינות הזכוכית אפשר לעצב בעיצובים שונים בהתאם לדרישות הלקוח.

אפשר לבחור בסוגים שונים של זכוכית כמו אקסטרה קליר- זכוכית בגוון ירקרק, זכוכית הנפוצה מאוד בשימושים ארכיטקטוניים, זכוכית בגוונים שונים שנצבעה בטכנולוגיות מתקדמות של צביעת זכוכית, זכוכית חלבית, זכוכית מודפסת או גם להדביק טפטים מיוחדים על קיר הזכוכית.

אפשר גם לבחור בזכוכית מחוסמת ומלוטשת שעברה תהליך מיוחד שמעלה את חוזקה פי ארבע מאשר זכוכית רגילה באותו העובי או בזכוכית בידודית כדי ליצור בידוד טוב יותר.

איפה כדאי להתקין ויטרינת זכוכית?

את ויטרינות הזכוכית אנו מתקינים במקומות שבהם אנחנו רוצים שיראו את כל החלל הפנימי, אך אין צורך בפתח כל כך רחב. לכן חלק מקיר הזכוכית ייבנה מכנפיים קבועות, שאינן זזות מהמקום, ורק במרכז הקיר נתקין דלת שתשמש לכניסה וליציאה של האנשים.

ויטרינות זכוכית בבתי עסקים מציגות את הסחורה בצורה ברורה ובולטת ומזמינות את הלקוחות ואת העוברים והשבים להיכנס אל תוך בית העסק. במעדנייה , לדוגמא, כשבעל המעדנייה רוצה להציג את דוכן המעדנים, אך חייב לשמור על רמה גבוהה של היגיינה בתוך החנות הוא יתקין ויטרינת זכוכית שדרכה הוא יוכל להציג את כל המעדנים, אך ימנע כניסה של חיידקים, של אבק או של אוויר קר או חם שישפיעו וישנו את רמת הטמפרטורה הנדרשת לשמירה על הטריות.

בחנויות המוכרות תכשיטים, או כל סחורה יקרה אחרת, יוכל בעל החנות להציג לראווה את התכשיטים דרך קיר הזכוכית ויחד עם זאת יוכל גם למנוע כניסה של אנשים זרים או חשודים. באמצעות שלט מיוחד הוא יוכל לפקח ולשלוט על יציאה ובעת הצורך לנעול את הדלת ולא לאפשר לאנשים שלא שילמו על הסחורה לברוח אתה ולצאת מהחנות.

התקנה של ויטרינת זכוכית בבתי מגורים, במבנים ציבוריים, בבנייני משרדים משדרת סגנון יוקרתי ומתקדם. התקנה של ויטרינת זכוכית במקום קיר חיצוני בלובי הכניסה מאפשרת חדירה של אור טבעי אל תוך הלובי ומעניקה תחושה של מרחב גם בחללים קטנים יחסית.

ויטרינת זכוכית אהודה גם על חובבי הבנייה הירוקה. היא חוסכת במשאבים, היא מוארת באור השמש, היא חוסכת באנרגיות ובהוצאות של חימום וקירור הודות לדלת האוטומטית המותקנת במרכז הוויטרינה.

HI – TECH DOOP – הכתובת שלכם להתקנת של ויטרינת זכוכית

בנייה של ורינת זכוכית היא תהליך מורכב הדורש ידע רב, ניסיון, מקצועיות ואמינות.

אנו ב- HI – TECH DOOP מייצרים ויטרינות זכוכית מתוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות, ברמה ובאיכות הגבוהה והטובה ביותר

יחד אתכם נתכנן, נסגנן ונעצב עבורכם את ויטרינת הזכוכית המושלמת ביותר, כזו שתענה על כל הצרכים והדרישות ותעניק מראה מרשים ויוקרתי.

אנו עובדים עם חומרי הגלם המשובחים ביותר המיוצרים על ידי החברות המובילות בעולם ומעניקים אחריות של חמש שנים על המנועים.

אמנת השירות שלנו מחייבת אותנו להעניק לכל לקוח את השירות המקצועי, האדיב והטוב ביותר. כל פנייה וכל תקלה תיענה מיד וצוות הטכנאים המוסמך יגיע אליכם בתוך עשרים וארבע שעות מרגע הפנייה.

רוצים להתקין ויטרינת זכוכית – צרו קשר, שיחת ייעוץ חינם!

icon

וויטרינת זכוכית זהו קיר מזכוכית שבמרכזו מותקנת דלת הזזה אוטומטית. את הוויטרינה מתקינים במקומות שבהם רוצים להציג את החלל הפנימי, אך רוצים לשמור על מתחם סגור, על רמת היגיינה ועל טמפרטורה קבועה בחלל. ויטרינת זכוכית היא טרנד חם בתחום העיצוב, בכל מקום שבו היא מותקנת היא מעניקה מראה יוקרתי ומרשים.

icon

הדלת המותקנת במרכז הוויטרינה יכולה לשמש הן כדלת הזזה אוטומטית, כדלת טלסקופית או כדלת קורסת. לדלת ההזזה האוטומטית יש את כל היתרונות שיש לדלת הרגילה, הדלת הקורסת מאפשרת הימלטות מהירה מהחלל בעת סכנה והדלת הטלסקופית מאפשרת למרב את רוחב הפתח עד למקסימום.

icon

את ויטרינת הזכוכית מומלץ להתקין במרכזים מסחריים, בבנייני מגורים, במבנים ציבורים או בכל מקום שבו רוצים לחשוף את החלל הפנימי. בבתי עסק, ויטרינת הזכוכית תחשוף את הסחורה ותזמין את הלקוח להיכנס, בבנייני מגורים, משרדים ועוד, קיר הזכוכית יאיר את החלל באופן טבעי ויעניק מראה מרשים ויוקרתי.
Share on Facebook