שאלות ותשובות

אנו פוגשים אותן בכל מקום, בכניסה לבנייני מגורים, לבנייני משרדים, בבתי מלון, במוסדות ציבוריים ועוד. הן יפות, הן מרשימות ומזמינות. אז מה המיוחד בדלתות האוטומטיות? פנינו אל המומחים, שאלנו שאלות והנה התשובות.

דלת אוטומטית היא דלת חשמלית אשר נסגרת ונפתחת באופן אוטומטי. הסגירה והפתיחה האוטומטיים של הדלת מונעים חדירה של אוויר קר או חם ובכך הם יוצרים רמת בידוד גבוהה השומרת על הטמפרטורה בתוך המבנה וחוסכת בהוצאות החימום והקירור.

גם דלת הזזה וגם דלת מסתובבת שייכות לקבוצה של דלת חשמלית וכל היתרונות שיש בדלת ההזזה האוטומטית יש גם בדלת המסתובבת, הן אטומות ומונעות חדירה של אוויר קר או חם ושומרות על רמת טמפרטורה קבועה במבנה והן מעניקות חזית יוקרתית מרשימה. את הדלת המסתובבת מתקינים במקומות שבהם יש תנועה גדולה של אנשים מאחר והן מאפשרות לכמות גדולה של אנשים להיכנס ביחד למבנה או לצאת ממנו.

דלת חשמלית עשויה בדרך כלל מזכוכית מחוסמת שקופה או כהה ויוצרת כניסה מרשימה ומזמינה. הדלת החשמלית מותקנת על מסילה, יש בה חיישן, וכאשר החיישן מזהה תנועה, כנפי הדלת נעות על המסילה, נפתחות ולאחר מספר שניות, הדלת שוב נסגרת באופן אוטומטי.

לדלת החשמלית יש מספר יתרונות, הכניסה והיציאה מתבצעות באופן חלק ומהיר, היא נסגרת ההרמטית ובכך היא מונעת חדירה של אוויר קר או חם אל תוך המבנה, שומרת על רמה קבועה של טמפרטורה וחוסכת בהוצאות החימום או הקירור, היא נגישה ונוחה לנכים ובעלי מוגבלויות, היא נפתחת ללא מגע יד אדם ובכך מצליחה לשמור על רמת ניקיון גבוהה מונעת העברה של חיידקים ומזיקים שונים.

הפרמטר הראשון החשוב לבחירה נכונה של דלת חשמלית הוא סוג הכניסה. האם הכניסה רחבה או צרה, האם דלת הכניסה מוצבת במקומות שבהם יש תנועה גדולה של אנשים הנכנסים ויוצאים והאם אתם צופים מצבי חירום שבהם יצבאו המוני אנשים על הדלת וינסו להימלט. אנו מציעים סוגים שונים של דלתות המתאימות לכל מצב, דלתות קורסות שיאפשרו הימלטות מהירה של אנשים מהמקום, דלת טלסקופית המתאימה למעברים צרים, דלתות מסתובבות המתאימות למקומות הומי אדם, דלתות הזזה אוטיסטיות ועוד.

דלתות אוטומטיות הן דלתות מרשימות ויוקרתיות בעלות יתרונות רבים, אך כדי לשמור על היתרונות וליהנות מהשימוש בהן חשוב להקפיד על בדיקות שגרתיות, לשמור על הבטיחות ובכל תקלה לפנות אלינו. אנחנו זמינים, עונים מיד על התקלות ואם יש צורך טכנאי מוסמך יגיע אליכם בתוך עשרים וארבע שעות מקבלת הקריאה.

הדלת האוטומטית היא דלת חשמלית הפועלת באמצעות חיישן. כאשר החיישן מזהה תנועה קרובה, הדלת נפתחת באופן אוטומטי וכעבור זמן קצר היא שוב נסגרת באופן עצמאי. יש סוגים שונים של דלתות אוטומטיות, יש דלת הזזה הנפתחת לשני צדדים, יש דלת טלסקופית הנפתחת כמו אקורדיון, כנף אחד על הכנף השני, ובכל היא חוסכת מקום ומגדילה את רוחב הפתח, יש דלת מסתובבת המתאימה למקומות הומי אדם ויש דלת קורסת המאפשרת מילוט קל ומהיר במצבי חירום.

כל סוגי הדלתות מופעלים באמצעים טכנולוגיים שונים כמו עין אלקטרונית, חיישנים, לחצנים ועוד. הן יכולות להיפתח באמצעות זיהוי של תנועה בקרבתן, באמצעות קודן, צ'יפ בכניסה או לחצן ייעודי.

Share on Facebook